• Неодамнешно
  • -20 %
3pcs/многу wholesell Нови AiBC машка долна облека кратко дише мрежа секси кратко 6 бои S M L

3pcs/многу wholesell Нови AiBC машка долна облека кратко дише мрежа секси кратко 6 бои S M L

DEN 691.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе ја испрати на објекти како што ветивме.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Мерење
100% сосема нов и висок квалитет.
Боја : Како на сликата шоу
Ткаенини : 92% Најлон,8% Spandex
Пакет се вклучени : 3pcs долна облека
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Гаранција :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Прикажи ги исклучите вашиот тенок и привлечни облини,emanate вашиот неограничен шармантен стил.одличен подарок за вашиот љубовник или себе си.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. откако вашата уплата е завршен.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
AIBC
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
007-SJ

Најдобри понуди