• Неодамнешно
Есен и зима тенка машки солидна v вратот undershirt долг ракав плус големина лесна удобно кошула машки џонс

Есен и зима тенка машки солидна v вратот undershirt долг ракав плус големина лесна удобно кошула машки џонс

DEN 954.72

Количина на стоки
Тековен


Информации за производот Ткаенини : Модални Памук Азија Големина : L/XL/XXL/XXXL (1cm=0.39 in) Карактеристики : V деколте/Basic/Мулти боја/Лесна/Тенок Боја : Сина/Црна/Сива/Бела
Големина Информации
Забелешка : погледнете детални големина информациите подолу за избор не според својата нормална големина. Големина на Табелата (cm) L XL XXL XXXL Должина 63 66 68.5 70 Градите 79 84 90 94 Ракав 55 56.5 58 59.5 Рамо 34 36 38 39 ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење. Производ Екранот

Други карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Undershirt,Undershirt
Материјал:
Модални,Памук
Бренд Име:
MEIL
Број На Модел На:
L/XL/XXL/XXXL

Најдобри понуди