• Неодамнешно
  • -6 %
Волнени Бебе Шапка Зима Plaid Деца Капа Класичен Бебе Момче Шапка Додатоци Beret Капчиња за Бебиња

Волнени Бебе Шапка Зима Plaid Деца Капа Класичен Бебе Момче Шапка Додатоци Beret Капчиња за Бебиња

DEN 225.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Волнени Бебе Шапка Зима Plaid Деца Капа Класичен Бебе Момче Шапка Додатоци Beret Капчиња за Бебиња
Шапка Обемот : 49-52,одговараат за 2-5 години момчиња
Материјал : Волна

Други карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Волна,Акрилик
Бебе Возраст:
19 до 24 месеци,13-18 месеци
Шаблон Тип:
Plaid
Број На Модел На:
MS7738
Пол:
Бебе Момчиња
Бренд Име:
Bratyeessi
Шапка турнеја:
50cm

Најдобри понуди