• Неодамнешно
  • -10 %
SHENNAIWEI Памук вратоврска поставите вратоврска висок квалитет gravata подароци за мажи

SHENNAIWEI Памук вратоврска поставите вратоврска висок квалитет gravata подароци за мажи

DEN 194.00
DEN 216.00

Количина на стоки
Тековен


1. Функција : мода Шарени жакард вратоврска. 2. Должина : 150 см ширина : 6cm и 3.5 cm 3. MOQ : 1 buc/многу. 4. Боја : како на сликата шоу. 5. Погоден за свадба, забава, ангажираност, канцеларија фустан. 6. Нашата услуга : Целосна инспекција 7. Трговија на големо наредби се добредојдени!! Топло прашува : - светлината и резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, pls во вид преовладува. -Димензии за повикување само, бидејќи со упатство за мерење, ќе има грешки. -Ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас слободно. Ви благодариме!
Се надевам дека ќе може да ни даде ПОЗИТИВНИ повратни информации (5 ЅВЕЗДИ), Оваа ќе има огромна инспирација ! ! Ви благодариме многу многу многу многу ! ! ! Превозот : Откако уплатата примена, објектот ќе биде предаден во рок од ЕДЕН работен ден. Времето за испорака е во голема мера зависи од начинот на испорака можете да изберете. За трговија на Големо : Веледрогериите ќе биде топло добредојде! Имаме сопствена фабрика,многу продавачи на големо се купи многу објект од нашата фабрика . Ние ќе ви даде добра цена, а потоа на квалитетот ќе биде Целосна инспекција . Ако ви се случува да се направи купување на голема количина на, ве молиме слободно да не контактирате во врска со превозот, плаќање и специјален попуст!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
волна вратоврска
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Бренд Име:
SHENNAIWEI
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук,Полиестер
Големина:
One Size
Врски Должина:
150 СМ
Вратоврска Max Ширина:
врски за мажи 6 cm
Вратоврска Мин Ширина:
3.5 см
Шарени жакард вратоврска:
жакард вратоврска
gravata:
Masculinas
Стилови:
адвокатско тенок вратоврска
Врски За:
Свадба Партија Бизнис Подарок
MOQ:
1 buc/многу

Најдобри понуди