• Неодамнешно
  • -6 %
Нови Жените СТП Кожа Ракавица Автомобил Fingerless Перформанси Ракавици

Нови Жените СТП Кожа Ракавица Автомобил Fingerless Перформанси Ракавици

DEN 91.00
DEN 96.96

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Големина : 14*8.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Шу Везови
Број На Модел На:
N/A
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Материјал:
Синтетички Кожа

Најдобри понуди