• Неодамнешно
  • -15 %
28 компјутери 2 Corker Девојка Бутик Девојки Смахнат Лента Плескавици, Лак за Коса Клипови/Barrettes Чешел

28 компјутери 2 Corker Девојка Бутик Девојки Смахнат Лента Плескавици, Лак за Коса Клипови/Barrettes Чешел

DEN 685.00
DEN 806.40

Количина на стоки
Тековен

Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.
Мерка околу 2 инчи долго.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на Број и Клип од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во одделни е-пошта. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 28 Компјутери (или 14 пара) убава коса лакови. Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе го избере нашиот популарен бои за вас.78 "single prong Алигатор Клипот или 1.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
1.
Се направени од 2/8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) .57" француски клип
Предности
1.
Во прилог на 1. Во случај дека враќањето е барање, pls бидете сигурни дека сите се враќа вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн.
Повратни информации
Ние го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас, кога ќе се потврди на плаќање, pls се чувствуваат слободни да ја напуштат повратни информации, така што ќе го направите подобра услуга. Ние сме, исто така, сериозен продавачот, ако има било каков проблем,pls првиот контакт со нас пред да го оставите вашите повратни информации, ние секогаш ќе ги направи сите напори да се направи сте задоволни со цел, ви благодарам многу!
. Превозот : ние обично ќе испраќаат предмети од страна на Меѓународните EMS ,Околу 8-10 дена на испорака(освен за одмор ден), ако тоа е итна,ние, исто така, ја прифати други брод начини како што се Yan Wen Express /DHL и така натаму,и тоа може да се зголеми на бродот такса, ако имате било какви посебни remands,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодарам многу за поддршката
5.
Можете да изберете corker лак #1 - #132 како се покаже во слики. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно.57" француски клип , ве Молиме видете на сликата.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
благослов
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Tiaras
Пол:
Девојки

Најдобри понуди