• Неодамнешно
  • -15 %
200 БЛАГОСЛОВ Девојки 1.75 Corker Коса Поклон Употреба 1/8 Лента 114 Бр.

200 БЛАГОСЛОВ Девојки 1.75 Corker Коса Поклон Употреба 1/8 Лента 114 Бр.

DEN 3623.00
DEN 4262.40

Количина на стоки
Тековен

Во случај дека враќањето е барање, pls бидете сигурни дека сите се враќа вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Можете да изберете corker лак #1 - #114 како се покаже во слики. Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе го избере нашиот популарен бои за вас. Девојката клипови мерка околу 2,5 инч. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на corker коса лакови и gal клипови од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во одделни е-пошта.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
На corker коса лакови се направени од 1/8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) .
Повратни информации
Ние го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас, кога ќе се потврди на плаќање, pls се чувствуваат слободни да ја напуштат повратни информации, така што ќе го направите подобра услуга.Ве молам, ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации или 3 ѕвезда , Ако производите се случи проблеми , ве Молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. Тие се сопствени направени на купувачот спецификации по аукцијата завршува. Мерка за 1.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови.
Вие исто така може да се избере убава девојка клипови од следниве Број 1-Бр 48 покаже како на сликата.
Во прилог на 1.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата. Ние сме, исто така, сериозен продавачот, ако има било каков проблем,pls првиот контакт со нас пред да го оставите вашите повратни информации, ние секогаш ќе ги направи сите напори да се направи сте задоволни со цел, ви благодарам многу!
. Превозот : ние обично ќе испраќаат предмети од страна на Меѓународните EMS ,Околу 8-10 дена на испорака(освен за одмор ден), ако тоа е итна,ние, исто така, ја прифати други брод начини како што се Yan Wen Express /DHL и така натаму,и тоа може да се зголеми на бродот такса, ако имате било какви посебни remands,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодарам многу за поддршката
5.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
благослов
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Тип:
Tiaras
Пол:
Девојки

Најдобри понуди