• Неодамнешно
  • -5 %
SHENNAIWEI Мода 5.5 cm Мажите neckties патент врски стрелка-тип полиестер свила вратоврска

SHENNAIWEI Мода 5.5 cm Мажите neckties патент врски стрелка-тип полиестер свила вратоврска

DEN 182.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


1. Функција : мода Шарени жакард вратоврска.
2. ширина : 5.5 cm
3. MOQ : 1 buc/многу
4. Боја : како на сликата шоу.
5. Погоден за свадба, забава, ангажираност, канцеларија фустан.
6. Нашата услуга : Целосна инспекција
7. Трговија на големо наредби се добредојдени!!
Топло прашува :
- Светлината и резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, pls во вид преовладува.
-Димензии за повикување само, бидејќи со упатство за мерење, ќе има грешки.
-Ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас слободно. Ви благодариме!
Се надевам дека ќе може да ни даде ПОЗИТИВНИ повратни информации (5 ЅВЕЗДИ), Оваа ќе има огромна инспирација ! ! Ви благодариме многу многу многу многу ! ! ! Превозот : Откако уплатата примена, објектот ќе биде предаден во рок од ЕДЕН работен ден. Времето за испорака е во голема мера зависи од начинот на испорака можете да изберете. За трговија на Големо : Веледрогериите ќе биде топло добредојде! Имаме сопствена фабрика,многу продавачи на големо се купи многу објект од нашата фабрика . Ние ќе ви даде добра цена, а потоа на квалитетот ќе биде Целосна инспекција . Ако ви се случува да се направи купување на голема количина на, ве молиме слободно да не контактирате во врска со превозот, плаќање и специјален попуст!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
SHENNAIWEI
Стил:
Моден
Материјал:
Свила
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
One Size
Број На Модел На:
патент вратоврска
вратоврска:
патент вратоврска
Вратоврска Max Ширина:
врски за мажи 5.5 cm
Шарени жакард вратоврска:
жакард вратоврска
gravata:
Masculinas
Стилови:
адвокатско тенок вратоврска
Врски За:
Свадба Партија Бизнис Подарок
MOQ:
1 buc/многу

Најдобри понуди