• Неодамнешно
  • -24 %
2017 Нови Смешни Печатени Цртан Филм Големи Очи Деца Бебе Доенче Момчиња Девојчиња Beret Сонцето Капа Цртан Филм Дизајн Куче Летото Безбол Капи

2017 Нови Смешни Печатени Цртан Филм Големи Очи Деца Бебе Доенче Момчиња Девојчиња Beret Сонцето Капа Цртан Филм Дизајн

DEN 95.00
DEN 124.80

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница!
Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^-^
Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^-^
Ако сликата не се совпаѓа со бојата на кожата, ве молиме да ги сликата како стандардна
2017 Нови Смешни Печатени Цртан Филм Големи Очи Деца Бебе Доенче Момчиња Девојчиња Beret Сонцето Капа Цртан Филм Дизајн Куче Летото Безбол Капи
100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Двете Момчиња И Девојчиња. Материјал : Памук Шема : Печатени Бои : Сива, Сина, Црвена Големина : години-должина на 1-4 T46-50cm/18.11-19.69 Пакет Вклучуваат : 1pc Бебе Шапка Белешки : Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден! ве молиме овозможи 1-3 СМ разликуваат по прирачник за мерење. Вие треба да се удвои проверете ја големината на маса поради големината разликата помеѓу Азија и НИ големина.
'

Други карактеристики

Големина:
S
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
13-18 месеци,7-9 месеци,0-3 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
H98
Рака Тип:
Најлон Fastener Лента
Бренд Име:
WEIXINBUY
Одделот За Името:
Бебето
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
8cm x 10cm x 12cm (3.15in x 3.94in x 4.72in)

Најдобри понуди