• Неодамнешно
  • -25 %
13Pcs Бебе Девојка се Еластични Влакна Бенд Јаже Зголеми Цвет конска опашка Носителот Додатоци деца W25

13Pcs Бебе Девојка се Еластични Влакна Бенд Јаже Зголеми Цвет конска опашка Носителот Додатоци деца W25

DEN 107.00
DEN 142.08

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мека и еластична бенд, оваа косата јаже е деликатна и удобно да се носат за вашето бебе. Мек материјал и убави бои. Совршен за бебе туш, роденден и семејна фотографија. Спецификација : Материјал : Крпа Големина : стан.4.5 cm/1.77 инчен Боја : Случајни испорака (Ако сте се купи на повеќе од еден,боја ви се примени може да бидат со иста боја или различни бои) Количеството : 13 Компјутери Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 13 Компјутери x Бебе Дете Коса Јажиња (Нема мало пакет)

Други карактеристики

Бренд Име:
KLV
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук Мешавини
Тип:
еластична венчиња
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Платно
Број На Модел На:
9A00046-0925
Возраст Опсег:
12M,18 МИЛИОНИ,16М,8M,13M,7M,15 МИЛИОНИ,17M,10M,6M,9M,14M
Одделот За Името:
Бебето

Најдобри понуди