• Неодамнешно
  • -25 %
Нова Мода Слоевит Hairbands Солидна Grosgrain Лента Лакови Headband Рачно Изработени Бутик Hairhoop Коса Додатоци За Жени, Девојки

Нова Мода Слоевит Hairbands Солидна Grosgrain Лента Лакови Headband Рачно Изработени Бутик Hairhoop Коса Додатоци За

DEN 39.00
DEN 51.84

Количина на стоки
Тековен


Топло Совети :
1.Најмногу Време, Ние Ќе Ја Испрати На Најпопуларните Бои За Вас ,Ако Треба Да Се Избере Бои, Ве Молиме Да Ме Остави Порака Пред Да Се Одржи Редот.
2.Ве молиме да се Потсети Дека Поради Светлосни Ефекти, Следи е Brightness/Contrast Settings и слично,
Може да има и Некои Мали Разлики во Тон на Боја на Веб-сајтот е Фото и Вистинскиот Објект.
3.Ако ви Треба Добра Итно,ве Молиме Контактирајте со Нас да Изберете Брза Испорака Начин (Fed Ex,DHL,EMS)и да ја Плати
Повеќе Дополнителни Превозот Надомест .Меѓутоа, Ако Вашата Нарачка Количина е Повеќе Од 170 Бесплатен Превозот од Express.
4.Тоа обично Трае Околу 15~60 Дена За Испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail (5~15 Days од Express)
5.За Сите Наши Клиент Погодност,По Што го Наредил,Ние Може да Ви Обезбеди Слика Без жиг Нова Мода Слоевит Hairbands Солидна Grosgrain Лента Лакови Headband рачно изработени Бутик Hairhoop Коса Додатоци За Жени, Девојки

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
IBOWS
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
BH23113
боја:
5 бои
Материјал:
Grosgrain Лента за коса лакови
Повод:
Секојдневниот Живот, Партија
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
моден стил:
Моден
is_customized:
Yes
Пол:
Девојки
превозот:
DHL,Fedex,од Страна на Воздух& Страна на Морето
Име на производ:
девојка hairband

Најдобри понуди