• Неодамнешно
  • -6 %
27 Стилови 2018 Мода Се Мажи Гроздобер Полиестер Свила Печатење На Paisley Шамија Polka Точка Марами Англија Жакард Ткаат Вратот Се Врзува Со Свадба

27 Стилови 2018 Мода Се Мажи Гроздобер Полиестер Свила Печатење На Paisley Шамија Polka Точка Марами Англија Жакард Ткаат

DEN 354.00
DEN 376.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Долго 118cm Широк 16cm Тесен 5.5 cm
Материјал:
Свила
Марами Должина:
100cm-135cm
Пол:
Мажи
Бренд Име:
NINI РУСИ
Шаблон Тип:
Печати
Марами Тип:
прстен

Најдобри понуди