• Неодамнешно
  • -39 %
Машка Мода Faux Кожа Автоматско Тока Половината Рака Појас Корселе Подарок

Машка Мода Faux Кожа Автоматско Тока Половината Рака Појас Корселе Подарок

DEN 201.00
DEN 328.80

Количина на стоки
Тековен


Спецификации :
Автоматско тока дизајн, едноставен и лесен за употреба.
Тока е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, shinning во потрага.
Стилски и практичен, лесен за натпревар различни тимови.
Погодна за возрасни мажи. Одлично за бизнис или за секојдневна употреба.
Тип : Корселе
Пол : машки
Материјал : Кожа Faux
Прилики : Одмор, Дневна, Канцеларија, Работно
Карактеристики : Корисни, Трајни, Автоматски Тока
Должина : 115cm - 125cm/45.28" - 49.21" (Прибл.)
Ширина : 3.5 cm/1.38" (Прибл.)
Тока Димензии : 4cm x 6.6 cm/1.57" x 2.60" (Прибл.)
Забелешки :
Должина е малку поинаква, ќе биде испратен од страна на случаен избор.
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Корселе

Други карактеристики

Тока Должина:
6.6 cm
Појаси Материјал:
Cowskin
Појас Ширина:
3.5 см
Тока Ширина:
4cm
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
8107479
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Формално
Бренд Име:
SANWOOD
Тип На Објект:
Појаси

Најдобри понуди