• Неодамнешно
  • -12 %
2017 зима простор памук лак headband девојки деца косата на главата бенд додатоци за деца прилагодливи bunny зајакот ушите headbands

2017 зима простор памук лак headband девојки деца косата на главата бенд додатоци за деца прилагодливи bunny зајакот

DEN 105.00
DEN 119.52

Количина на стоки
Тековен

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји. цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС. цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail. цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.
Име на производ : зајакот ушите headband, лак headband Бенд Големина : прилагодлив, 0~70 см Бенд Ширина : 3.7 cm Тежина : 25g Пакување : OPP Карактеристики : 2017 зима нови headbands
купувачот мора да го прочитате :
1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",
2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .
3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,
4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.
5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.
2017 зима простор памук лак headband девојки деца косата на главата бенд додатоци за деца прилагодливи bunny зајакот ушите headbands

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Памук,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
FCJZYJ666
Број На Модел На:
Headband
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Име:
зајакот ушите headband
Стил:
девојки додатоци
режим:
Headband
Материјал:
bunny уши headband
Тип:
Коса Додатоци
Оддел:
Девојки Деца Деца
Шема:
раководител бенд
Додатоци:
Венчиња
Повод:
2017
origiin:
лак headband

Најдобри понуди