• Неодамнешно
  • -34 %
2 ПАРЧИЊА Мажите Лак Вратоврска Подарок Сет Handkerchief и Bowtie Печатење Лак Вратоврска Човек Corbatas Hombre Pajarita Подарок Кутија Присутни

2 ПАРЧИЊА Мажите Лак Вратоврска Подарок Сет Handkerchief и Bowtie Печатење Лак Вратоврска Човек Corbatas Hombre Pajarita

DEN 335.00
DEN 507.84

Количина на стоки
Тековен


Рачно изработени Материјал - памук Боја - Multicolor факултативна големина - Вратоврска 12*6cm џеб салфетка 24*24cm пакет - Cowhide картон 14.5*8.5*3 Тежина - 0.07 kg одржување - Хемиско чистење / пареа пеглање

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Број На Модел На:
250001-12
Врски Тип:
лак вратоврска
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
ChoiSiTiny
Шема:
(анимирани) цртан филм
Уметност.Нема.(член број):
250001-12
Производот Категорија:
Јака и вратоврска
Обработка на владата:
Печатење
Спецификација:
12x6cm
Пакување:
Кутија спакувани
Применливи пол:
човек
Применливи Возраст:
растат
(материјал текстура) материјал квалитет:
општ термин за памук и kapok
Стил:
Слободно време

Најдобри понуди