• Неодамнешно
До 2015 Пролет Цреша Гранка Птица Печати Шамија Жените Дрво Птица Марами Shawls Животински Печати Шамија Бесплатен Превозот

До 2015 Пролет Цреша Гранка Птица Печати Шамија Жените Дрво Птица Марами Shawls Животински Печати Шамија Бесплатен Превозот

DEN 1680.00

Количина на стоки
Тековен


2015 Година Нови Доаѓање Шамија Печати Мода Птица Жените Марами
боја : 6 боја,
големина : 180*90cm(90-95cm)
минимална количина : 10pcs секоја боја! ако у сакате мешавина боја, plz забелешка боја.
материјал : voile,мек материјал!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Печати
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
A14
Марами Должина:
>175cm
Бренд Име:
IFIIIRISI
боја:
6 боја
Материјал:
Voile
Големина:
180*95cm
Погоден Сезона:
Зима Пролет, Есен

Најдобри понуди