• Неодамнешно
  • -10 %
% луксузен бренд свила вратоврска 8cm сина лента 2014 година нови пристигнување господа neckties мода обичните фустан многу големо

% луксузен бренд свила вратоврска 8cm сина лента 2014 година нови пристигнување господа neckties мода обичните фустан

DEN 194.00
DEN 215.52

Количина на стоки
Тековен

interlining се направи нашите врски heay тежина и еластичен,што лесно се дизајнирани за совршен јазол. Боја : како на сликата шоу. MOQ : 1 buc/многу. Нашата услуга : Целосна инспекција 7. ве молиме ни e-mail или испратете ни ја вашата порака пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации за нас или за да ги отворите спор.
Услуга време : 8 : 00- 23 : 00
со исклучок на викенд и празник
задоволството на клиентите е една наша главна цел. ве молиме вратете го во рок од 14 дена ние ќе рефундирање на дека откако ќе ги примите врати pcakge од вас.она што според нашите е дека ние ќе се обезбеди бродот на ставка во рамките на одредени биз дена како што е опишано во точка листата. Функција : мода 8cm вратоврска. ако не сте задоволни во секој поглед,ве молиме контактирајте со нас за решение. Ви благодариме!
== ставка опис ==
секоја врска е стручно дизајниран,се сече,stiched и притиснете. -Ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас слободно. Должина : 145 см ширина : 8cm и 3.Јас би ви разбирање на меѓународните време на испорака.ве молиме не,сепак,се чека повеќе од 7 дена(од освојувањето на својата прва точка)за да се заврши проверете.покрај тоа, меѓународните превозот време често е надвор од контрола.ние се уверам дека проблемот ќе се реши брзо и задоволство да се гарантира.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Шарени
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Бренд Име:
SHENNAIWEI
Материјал:
Свила,Полиестер,Најлон
Големина:
One Size
Број На Модел На:
машка вратоврска
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
адвокатско вратот се врзува Големина:
145cm*8cm
Целосна инспекција вратот врски:
Yes
вратот се врзува за мажи:
gravatas
шарени вратоврска:
мажите шарени вратоврска
адвокатско врски neckties:
тенок врат вратоврска
neckties за мажи:
вратоврска
Вратот врски:
Вратот Вратоврска
адвокатско вратот вратоврска:
бренд мажите вратот врски
адвокатско свила врски:
corbatas
Минимална цел:
1 buc/многу

Најдобри понуди