• Неодамнешно
Бесплатен Превозот Жените Pashmina Мода Преголеми Јакна Племенски Шема Poncho Кејп Shawl Шамија Грб

Бесплатен Превозот Жените Pashmina Мода Преголеми Јакна Племенски Шема Poncho Кејп Shawl Шамија Грб

DEN 1103.52

Количина на стоки
Тековен

Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.
За објектот
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Ние прифаќаме alipay тука .
Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.2") Ширина : 80см(31. Сите големи кредитни се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Можете да ни веруваат имплицитно, ние сме чесни, етички & тука за Вас.
**Ве молиме Имајте во предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.
Неискористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат.
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака.
• Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.Ако вашиот биста големина во палета на производи на податоци, тогаш тоа значи дека облеката е погодна за вас. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Wome Pashmina Мода Преголеми Јакна Племенски Шема Poncho Кејп Shawl Шамија
Материјал : Акрилик
Сезона : Пролет и Есен
Пол : Жените
Големина : Една Големина
Боја : Сина/Кафе
Должина : 186cm(73.8"), а не да се мали отколку 96 CM(37.8"), ако вашиот биста големината не е поголем од 96 CM(37.
Ве молиме проверете ги моите други објекти во мојата продавница
За Повратни Информации
• Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Геометриски
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Poncho
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Памук,Акрилик
Број На Модел На:
CX340
Марами Должина:
>175cm
Шема:
Геометриски
Стил:
Pashmina
Земја/Регион на Производство:
Кина

Најдобри понуди