• Неодамнешно
  • -8 %
ePacket 20 парчиња/многу ,новородените headband 3 burlap цвеќиња , лен цвеќиња , headbands цвеќиња

ePacket 20 парчиња/многу ,новородените headband 3 burlap цвеќиња , лен цвеќиња , headbands цвеќиња

DEN 468.00
DEN 508.80

Количина на стоки
Тековен

Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.
2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?
Да,тоа е бесплатен превозот
слика покаже :
Превозот
1.MOQ : 20 парчиња / многу , да може да се меша бојата
3.
Враќање
1.Материјал : chiffon
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина Пост.
Превозот начин
Delivey Пати
Кина пост
15-25 работни дена
EMS
5-9 работни дена
DHL
3-4 работни дена
2.Големина : 3"
5.
c : Сите големина , боја , стил се топло добредојдени
Pls забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 10pcs или повеќе од 10pcs по боја за да стигнат до 20 компјутери?
да , тоа е на располагање .
Повратни информации
1.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети,Pls се чувствуваат слободни да не контактирате преку следниве начини :
E-mail,порака,Трговија менаџер.
Добредојдовте на shabbychiffon s раскина
1.Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност.Боја : како на сликата
4.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција.Предност : a : со Висок квалитет , најниска цена , брза испорака , одлична severice
б : Должам фабрика и компанија , одличен работник .
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,
ние ќе им обезбеди најдобри serive.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
shabbychiffon
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
боја:
како Слика
MOQ:
20 парчиња/многу , да може да се меша бојата
Материјал:
burlap
Употреба:
headbands ,headwear, коса додатоци , модни додатоци
Снабдување ablity :
100000000 парчиња месечно
Пакување:
Пп вреќи , standart картон
Големина:
3
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок

Најдобри понуди