• Неодамнешно
  • -20 %
2017 Свила Муслиманска Шамија Hijab Жените Shawl Марами Лице Shield Плажа Ќебе Шамија Луксузен Бренд Заврши Голема Големина 245*110cm

2017 Свила Муслиманска Шамија Hijab Жените Shawl Марами Лице Shield Плажа Ќебе Шамија Луксузен Бренд Заврши Голема Големина

DEN 1036.00
DEN 1295.52

Количина на стоки
Тековен


___________________________________________________________________
2017 Женска Мода Свила Шамија Муслимански Шамии Hijab Шамија Жените Shawl Марами Лице Shield Плажа Ќебе Шамија Луксузен Бренд Заврши
100% свила ,која од татковината на "свила патот" -Кина.
Endowing со долга историја во минатото,
донесување на здравствениот концепт на модерна народна живот денес.
Во пролет и есен ,тоа е вашиот најдобар патување партнер;
Во текот на летото,заштита од горење на сонцето.
Чувство досадна со твоите слични работи кошула секојдневниот?
зошто да не изберете DANAXU додадете малку промени во вашиот живот?
Нашата Големина е 245 cm *110cm
Такви големи големина е повеќе погоден за клиенти
од Европа и Америка.
Внимание :
Бојата на марами ќе биде малку различен од сликата во собата
бидејќи на светлосни зраци.
Подобро да се споредат со фото надвор од вратите.
Прирачник за мерење ќе биде 1-3 см грешка, ве молиме разбирање
___________________________________________________________________
Големината е
само наменета за вас!
Нашата Големина е : 245*110cm
Такви големи големина е повеќе погоден forcustomers
од Европа и Америка
Здраво
Ова е мултифункционален шамија
Отворено шопинг
Тоа ќе ви даде најдобри заштита
кога ќе уживаме на сонце
На одмор
Можете да го користите како крпа Плажа
Се разбира
Вашата гардероба има потреба од тоа
Не заборавајте
Кога заводот клима уред е премногу ладно
Можете да го носат
100% свила
Квалитет извештај
Посебни Еден
Посебни ткаат и се чувствувам Посебен
Печатење И Боење Античките печатење и боење методи во Кина илјада годишната историја помина Исклучителна Занает, Нека шамија повеќе падне смисла
УСЛУГА
ПРЕВОЗОТ И КОНТАКТ&ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ

** ПРЕВОЗОТ **
Ве молиме, напишете ја вашата точни информации за Aliexpress. Ние ќе се направи за испорака што е можно побрзо. Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи или давачки.
** КОНТАКТ **
Ако имате било какви прашања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас Ali Express ,Ако ние не сме на интернет, ве молиме да ни даде порака, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро!
** ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ **

Ако не сте задоволни со предметот, што може да се врати и размена на тоа во рок од 30 дена со вашата потврда за целосно рефундирање на куповната цена, не вклучувајќи го и превозот и ракувањето со такси.

Други карактеристики

боја:
Пинк
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
DANA КСУ
Материјал:
Свила
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
GO16029
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
>175cm
Шамија големина:
245*110 см
Содржина:
100% Свила
Одговара Сезона:
пролет, лето и есен
боја:
како слика се прикажани
Чувство:
Мека
Дебелина:
Тенка

Најдобри понуди