• Неодамнешно
LGFD17920X Мажите Ној кожа дизајн руно внатре ratchet тока вистински кожени ремени

LGFD17920X Мажите Ној кожа дизајн руно внатре ratchet тока вистински кожени ремени

DEN 384.00

Количина на стоки
Тековен


НЕ вознемирува Ној кожа
3.5 СМ ШИРОК
105 ЗА ДА 125 CM ДОЛГ ПОЈАС
4 БОЈА
Почитувани купувачот :
Tks за шопинг во LGFD продавница.
ние ќе превозот вашата цел во 2 дена-повеќето време
НЕКОИ ЗЕМЈА мали цел(обично помалку од 20usd), може да се користат epacket и Кина пост-само ако се прифати ќе choosed превозот начин.pls да ми кажете.
pls остави порака да ни помогне да се без грешка
pls бидете сигурни дека ќе го името и адресата е точен(на англиски јазик )
И Биг Цел имаме многу плаќање и јас може да се измени единечна цена за голема цел пред вашиот платени
повеќето превозот начин ќе се испраќаат од страна на Кина пост,(евтини објект со користење на обичните пост )
голема цел ние може да го користат epacket,SPSR,EMS ,FEDEX, UPS-от
Само ако се прифати вашиот изберете превозот начин
pls остави порака, со цел да се информираат.
и после, доби вашиот парцела(нормално е да се земе текот на 2 недели превозот време)
ако се чувствувате ДОБРО, pls остави некои добар преглед за да се каже другиот купувачот .
ако не се добри. pls контактирајте со нас на прво место.
ако постојат само големина или боја проблем, или едноставно donot се допаѓа.
pls намали скршени за да се доби целосна наплата.
вашиот среќен е нашата чест

Други карактеристики

Појас Должина:
105 за да 110cm, околу 120cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
Сплит Кожа,СТП
Појас Ширина:
3.5 см
Бренд Име:
LGFD
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Dot
Тока Должина:
8.5 cm
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
S536364275689
Тока Ширина:
4cm

Најдобри понуди