• Неодамнешно
Топла Pajaritas Mens Авто Лак Вратоврска Розова Noeud Papillon Сатен Шема Ascot Пеперутка Bowtie Вратоврска Hombre Одговараат На Свадба

Топла Pajaritas Mens Авто Лак Вратоврска Розова Noeud Papillon Сатен Шема Ascot Пеперутка Bowtie Вратоврска Hombre Одговараат

DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


Пинк Италијански Сатен Обичен Лак Вратоврска Свадба Bowties Само Вратоврска Лак Врски
Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Finess За Мажи или Момчиња
Неверојатни сјајна Сатенски Финиш
Моден Свадба Bowties Само Вратоврска Лак Врски
Добри Само Лак Врски
Висок Квалитет Со Конкурентна Цена
Necksize : До 18.7"(47.5 см)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Ikepeibao
Големина:
One Size
Број На Модел На:
1-16
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди