• Неодамнешно
  • -5 %
Бохемија рачно изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband Hairband Коса Бенд Додатоци за Жени Дама Девојка

Бохемија рачно изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband Hairband Коса Бенд Додатоци за Жени

DEN 364.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен

Бохемија рачно изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband Hairband Коса Бенд Додатоци за Жени Дама Девојка
Новиот ткаенина венец, со висока техника на боење, сјај свежи цвеќиња.
Плус голем број на симулација на декоративни цвеќиња, е повеќе полн со три-димензионални, боја повеќе богати
На задната страна од лентата е фиксна, лесно може да се прилагоди на големината, практично користење и убава

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Бренд Име:
addilyn
Број На Модел На:
mx095
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Tiaras
Стил:
Дами
Производство Број:
779E
моделирање:
Цвеќиња и растенија
Пакување:
најголемиот дел
погоден за давање на подарок прилики:
Туризам, Свадба
Обработка на прилагодување:
no
Место на Потекло:
yiwu
Боја:
Портокал, беж, црвено вино, портокал во прав

Најдобри понуди