• Неодамнешно
  • -25 %
Зголеми Цвет Бисери Гума Бендови Ластичињата Се Врзуваат За Џвакање Година Нови Шарени Мода Губење На Носителот Девојка Жените Коса Додатоци Супер Симпатична

Зголеми Цвет Бисери Гума Бендови Ластичињата Се Врзуваат За Џвакање Година Нови Шарени Мода Губење На Носителот

DEN 70.00
DEN 93.12

Количина на стоки
Тековен


Материјал : гума бендови,бисери,ткаенина Цвет;
Големина на : внатрешен 4.5 CM;

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Тип:
еластична венчиња
Бренд Име:
Aikelina
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Polyethersulfone
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
rubberbands

Најдобри понуди