• Неодамнешно
  • -48 %
Jancoco Max S1405 Жените Вистински Raccoon Крзно Ракави Ракав Прстен За Јакни Мода

Jancoco Max S1405 Жените Вистински Raccoon Крзно Ракави Ракав Прстен За Јакни Мода

DEN 1747.00
DEN 3359.52

Количина на стоки
Тековен


Materail : Вистински Raccoon Крзно
Директна Се Продава Од Фабриката
ПРЕВОЗОТ
Ве молиме двојно проверете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ број, инаку пакет не може да биде предадена успешно.
Бесплатен превозот обично трае околу 15-40 дена. (од страна на редовни воздухопловната Ali Express Стандард Превозот,Epacket,Кина Пост Воздух Пошта итн.).
Поради Одмор или Лоши временски услови, пакетот можеби доцнење за повеќе денови .
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
САД и велика БРИТАНИЈА, Германија, Австралија - нормално 10-20 дена.
Западна Европа (Франција, Данска, Шведска...) –нормално 15-30days.
Русија, Украина, Бразил - нормално 20-40days
Ако не го добиете вашиот објект во рок од 30 дена, pls ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за вас.
Ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот цена. Брза испорака зема 4-7 дена.
ЗА ДАНОК НА
Ние се изјасни како "подарок", со ниска вредност на пакетот за полесно царинење и обично нема данок.
Во ретки случаи, вашиот пакет можеби селектирани од страна на Царинската управа, и Купувачот ќе има обврска да плаќа данок давачки. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние прифаќаме враќање или размена со оригиналните услови. Купувачите треба плати превозот поштенски за враќање.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот и испрати назад на Објектот. КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, прво преку пораки.
Ние гарантираме за вашиот проблем ќе се реши брзо. Ви благодариме.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S1405
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Jancoco Max
Стил:
Моден
Материјал:
Крзно
Марами Должина:
Шаблон Тип:
Животните
Марами Тип:
прстен

Најдобри понуди