• Неодамнешно
  • -5 %
Haimeikang Жените Рамки Цвет Круна Булчински Флорални Headband Венец Нова Пролет Девојки Свадба Коса Додатоци Деверуша Тиара

Haimeikang Жените Рамки Цвет Круна Булчински Флорални Headband Венец Нова Пролет Девојки Свадба Коса Додатоци Деверуша

DEN 228.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Број На Модел На:
цвет круна
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук Мешавини
Стил:
Моден
Бренд Име:
Haimeikang
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Tiaras
Материјал:
Ткаенина Цвет.Лента
боја:
Црвено/Розова/Виолетова/Бела
Тип:
прилагодливи headband
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Свадба
Знаци:
принцеза, Жените девојка
Декорација:
Лак
Големина:
слободни
SKU:
6379

Најдобри понуди