• Неодамнешно
  • -6 %
Cheerart Holographic Панк Рок Појаси За Жените Сребро Ласерски Кожен Појас Токи Улица Моден Стил Половината Појаси

Cheerart Holographic Панк Рок Појаси За Жените Сребро Ласерски Кожен Појас Токи Улица Моден Стил Половината Појаси

DEN 384.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Појас Должина:
105CM
Тип На Објект:
Појаси
Тока Ширина:
5.4 cm
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1804269257
Стил:
Моден
Појас Ширина:
3.8 cm
Бренд Име:
cheerart
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
Пластични
Тока Должина:
6cm

Најдобри понуди