• Неодамнешно
  • -40 %
Долго Чувар Guantes Tactil Ракавица Жените го Допре Екранот Ракавици Мажите Кожни ракавици Есен Зима Целосна Прст Унисекс luvas G243

Долго Чувар Guantes Tactil Ракавица Жените го Допре Екранот Ракавици Мажите Кожни ракавици Есен Зима Целосна Прст Унисекс

DEN 192.00
DEN 319.20

Количина на стоки
Тековен


100% Сосема Нов.
Користење на телескопски материјал
Лесно да се носат
Добра пропустливост
Пакет Содржина :
1 Пар на Спорт Фитнес Ракавици
Ве молиме погледнете го големина на табелата пред да ги купите, ако не може да се измери,
можете исто така да користите кредитна/банкарска картичка за да се измери контраст.
Answer : ___________________________ Note : Сите мерења се приближни.
Ви благодариме за вашето внимание. Продавница со доверба !!!

Други карактеристики

Ракавици Големина:
L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Долго Чувар
Број На Модел На:
G243
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Материјал:
Синтетички Кожа,Полиестер
Карактеристики:
Рефлексивни, Поместена, Shockproof, Дише, Не се лизга
Тип:
Половина Прст Ракавици eldiven
Употреба:
Ракавици за велосипедизам мотоцикл возење велосипед велосипед фитнес
Шема:
Букви, Фудбал Шема
Бои:
Сина, Црвена

Најдобри понуди