• Неодамнешно
  • -23 %
Најдобра Цена машка Мода Солидна Вратоврска Поврзана Плетени Вратоврска Обичен Вратоврска Тесен Тенок Слаби Ткаени

Најдобра Цена машка Мода Солидна Вратоврска Поврзана Плетени Вратоврска Обичен Вратоврска Тесен Тенок Слаби Ткаени

DEN 73.00
DEN 95.04

Количина на стоки
Тековен


Машка Мода Солидна Вратоврска Поврзана Плетени Врзување Вратоврска Тесен Тенок Слаби Ткаени
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Стил : Вратоврска
Материјал : полиестер свила
Фитнес за Мажи или Момчиња. Станот Дното
Големина на : 55"(140cm)во должина ; 1.97"(5cm) во ширина
Боја : Жолта,Портокалова,Кафена,Дип Парпл,Црвена,Небото Сино,Длабоко Зелена,Вино Црвено,Кралска Сина ,Кафе,Војска Зелена ,Сина,Оксфорд-сина,Springgreen,Црна,Виолетова,Каки,Езерото Сина,
Answer : ___________________________ NOTE : Мало боја аберации може да постои, бидејќи на различни поставки на екранот.
Пакет се вклучени : 1 x Вратоврска

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Материјал:
Полиестер
Големина:
One Size
Број На Модел На:
B90
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Бренд Име:
Liva девојка

Најдобри понуди