• Неодамнешно
  • -5 %
AWAYTR Mens Формално Дебели Бизнис Bowtie Пеперутка Мажите Дик Солидна Боја Памук Унисекс Англија Стил Лак Вратоврска

AWAYTR Mens Формално Дебели Бизнис Bowtie Пеперутка Мажите Дик Солидна Боја Памук Унисекс Англија Стил Лак Вратоврска

DEN 91.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат една од друга.
Се за : Мажи/Жени
Тежина : 20g/Парче
Материјал : Памук
Ширина : 6cm
Големина : 12*6cm,Max Вратот Обемот : 48cm
Пакет : 1 Компјутер со ПП торба
1. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook , ние ќе ви даде подарок или
$ 2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји,
таму може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Памук
Големина:
One Size
Број На Модел На:
лак врски
Бренд Име:
AWAYTR
Големина:
12*6cm
Пол:
Мажи/Жени
Пакет:
Лак Врски+pp пакет
Име:
адвокатско врски
Повод:
Партија/Свадбена/Работа
Is_Customized:
Yes
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен/Зима

Најдобри понуди