• Неодамнешно
  • -41 %
Gours Мажите Вистински Кожни Ракавици Вистински Овча Црн Екран на Допир Ракавици Копчето Моден Бренд Зима и Топло, Белезници Нови GSM050

Gours Мажите Вистински Кожни Ракавици Вистински Овча Црн Екран на Допир Ракавици Копчето Моден Бренд Зима и Топло, Белезници

DEN 736.00
DEN 1248.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Ракавици Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Шаблон Тип:
Цврста
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Материјал:
Полиестер,Вистинска Кожа
Стил:
Моден
Бренд Име:
GOURS
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
GSM050
Тип:
кожени ракавици
Сезоната:
Есен; Зима
боја:
Црна
кожа:
Овча
Големина:
S M L
За луѓето:
Сите мажи
Функција:
Екран на допир; Fashion; Топло
Занает:
Рачно изработени
Место на Потекло:
Кина

Најдобри понуди