• Неодамнешно
  • -45 %
Свила Шамија & Shawl Бренд на Луксузни 90x90cm Foulard Soie Luxe Платно Печатење Stoles Bandana Подарок За Дама Женски Свила Bandanas

Свила Шамија & Shawl Бренд на Луксузни 90x90cm Foulard Soie Luxe Платно Печатење Stoles Bandana Подарок За Дама

DEN 578.00
DEN 1051.68

Количина на стоки
Тековен


100% Свила Шамија Shawl Бренд на Луксузни 12 Momme 90x90cm Едноставна Платно Печатење Bandana Headwear Подарок За Дама Женски Свила Bandanas
Вистински свила содржина е исто толку висока како и 12 momme;
изработени од познатиот Кинески свила, најдобар квалитет;
добро за физички;
се чувствувате кул, ткаенина дише, заштита на вашата кожа од УВ во сончева светлина;
дигитално печатење во боја и исчезнува слободни.
Купувачите Плаќаат Вниманието Тука :
1. Клиенти од Русија, ве молиме оставете Примачот Име и презиме;
2. Кога износот на нарачки >$380, пратката ќе биде покриен преку DHL/EMS/Федекс, за слободен; 3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од еднаш имате прашања, брз одговор, ќе бидат понудени наскоро.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила
Марами Должина:
80см-100cm
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
707351
Шаблон Тип:
Печати
Тип На Објект:
свила шамија, вистински свила bandana
Марами Големина:
90x90cm свила шамија & shawl
Материјал:
100% свила шамија, вистински свила, шалови кина
Бои:
11 бои на располагање марами stoles
превозот:
бесплатен превозот, да го прифати OEM/капка превозот на налози
Патен:
foulard soie luxe,платно печатење шамија
Функција:
свила марами луксузен бренд
Предност:
свила ткаенини добро за физичка, како високо како 12 momme
Поврзани Објекти:
hijab,шамија жените, cachecol,foulard femme
ДДВ:
21.91 ДОЛАРИ, 45% промоција последните 3 дена

Најдобри понуди