• Неодамнешно
  • -5 %
YIFEI 2018 Деца Супермен, Бетмен Бејзбол Капа Дијамант Snapback За Дете Сонцето Шапка Ѕвездата Капа Капетан Америка Маскирна Хип Шапка

YIFEI 2018 Деца Супермен, Бетмен Бејзбол Капа Дијамант Snapback За Дете Сонцето Шапка Ѕвездата Капа Капетан Америка Маскирна

DEN 198.00
DEN 208.32

Количина на стоки
Тековен


2017 Капетан Америка Маскирна Хип Шапка Деца Супермен, Бетмен Бејзбол Капа Дијамант Snapback За Дете Сонцето Шапка Ѕвездата Капа
Производот
1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Превозот
1.Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.
2.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само не грижете се, ние ќе ве информира за прв пат.
Време на испорака
1. Ако одлучите да Продавачот за Испорака Метод. Ние ќе обезбедиме бесплатна испорака за вас. Можете да видите дека ние сме за вас превозот.Но, не постои следење на информации. (Можете да купите повеќе наредби, или вкупен износ од повеќе од 7 американски долари. Ние ќе ви обезбедиме со превозот на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ) пристигнувањето околу 20-60 дена
2. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Дел од транспортните трошоци може да се наплаќа. Но, тоа е следење на информации.Можете да го видите она што го датумот на вашиот стоки испратени некаде. Пристигнувањето околу 20-60 3 дена. Ако ви треба побрзо. Можете да изберете EMS и курирската служба DHL. Неговата релативно високи транспортни трошоци. Но, генерално, може да се земе за испорака 3-10 дена.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
Продавачот за Испорака Метод
15-90 Работни Дена
Ems
10-25 Работни Дена
Epacket
10-25 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.
3. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.
Политика На Враќање
1.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Други карактеристики

Големина:
52 54cm
Бренд Име:
YIFEI
Материјал:
Акрилик,Памук,Платно
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Момчиња
Шапка Големина:
6
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
Spider-Man(10)
Тип На Објект:
Безбол Капи
Категорија На Производ:
бејзбол капа
Применливи пол:
Неутрален / мажите и жените можат да бидат
Применливи Возраст:
деца,МОМЧЕ,ДЕВОЈЧЕ
Стил:
Хип-Хоп
Популарната елементи:
Вез
Погоден Сезона:
Лето,Есен,Зима
погоден за давање на подарок прилики:
роденден
главата големина:
52-54cm
Возраст:
3-8years

Најдобри понуди