• Неодамнешно
  • -5 %
Повеќе бои 15CM Круг Fascinator база имитација sinamay Шапка Занает Одлуки Материјал свадба додатоци партија headdress SYB04

Повеќе бои 15CM Круг Fascinator база имитација sinamay Шапка Занает Одлуки Материјал свадба додатоци партија headdress

DEN 1140.00
DEN 1199.52

Количина на стоки
Тековен

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин опис детали 1) Повеќе бои 15cm Круг имитација sinamay Fascinator fascinator Капи база Занает Одлуки Материјал свадба додатоци партија headdress Употреба 2)Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear,Повод handband 3) Avaliable бои боја на слонова коска,црна,бела,црвена,топла розова,розова,праска,turquiose,жолто,сино море, кралска сина,светло сина,емералд зелена,marron,сива ние да може да се меша бојата за вас ,вие само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

Други карактеристики

Големина:
15cm
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SYB04
Тип:
Hairbands
Материјал:
Имитација Sinamay
Големина:
15*15cm
боја:
Црвена,црна,жолта,тиркизна,кралска сина,црна,слонова коска,розова,marron,праска
Употреба:
Партија,Свадба,саем,Коктел, по Повод Црква,Ленти shwo танц дерби трки
Материјал:
Имитација Sinamay

Најдобри понуди