• Неодамнешно
160*50cm Мека Водат Мрежа Газа Обвива со Исти Цвет Headband Целосен Сет За Новороденче Фотографија БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК

160*50cm Мека Водат Мрежа Газа Обвива со Исти Цвет Headband Целосен Сет За Новороденче Фотографија БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК

DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Полиестер
Големина на : 160*50cm
Боја : 01,03,06,07,08,10,11,12,13,14
Тежина : 40g/pc
Пакет : 1set /поли торба
(овој објект вклучувајќи го и оној заврши со еден исти headband цвет)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Примање Ќебиња
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Бебе Возраст:
0-3 месеци
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Бренд Име:
Не&Џуди
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Dj-и
Големина:
160x50cm
избор:
новороденче фото реквизити,бебе туш подарок
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди