• Неодамнешно
  • -25 %
Машка Зимска Елени Кожни Ракавици Екран на Допир Ракавици Подебели Топло Возење Ослободување Ракавици Белезници Eldiven Машки Кожни Ракавици

Машка Зимска Елени Кожни Ракавици Екран на Допир Ракавици Подебели Топло Возење Ослободување Ракавици Белезници Eldiven

DEN 396.00
DEN 528.00

Количина на стоки
Тековен


modname=ckeditor

Други карактеристики

Бренд Име:
DFGUS
Материјал:
Синтетички Кожа
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
RB001
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Големина:
One size
боја:
Црна
Сезоната:
Есен,Зима
Прст:
Целосна Прст

Најдобри понуди