• Неодамнешно
Нова Мода Мажите Бизнис Вратот се Врзува Поставува Тенок Шарени Plaid Солидна Gravata Handkerchief Cufflinks Машки Костуми Додатоци Neckties

Нова Мода Мажите Бизнис Вратот се Врзува Поставува Тенок Шарени Plaid Солидна Gravata Handkerchief Cufflinks Машки Костуми

DEN 2394.72

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе ви одговори во 1 работен ден.6") Пакување : Заштитна и едноставен polybag (без ПОДАРОК КУТИЈА) Содржина : вратот се врзува поставите *1pc
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА НА МОЈОТ ПРОДАВНИЦА
Важна Забелешка : Ние се обидуваме се потрудиме да се намали possiblity на боја разлика, но сепак може да се случи поради различни moniter и/или различни прилагодувања на компјутери. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или товар. Но, тоа многу зависи и од ракувањето со капацитет на локалните поштата / изразат компанија, и/или локалните царински преглед. Ние со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка со сите на големо во светот. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена.
КОНТАКТИРАЈТЕ не За било какви прашања за детали за производот, плаќање, транспорт, итн. Ние НЕ може да гарантира бојата ќе биде 100% исто како што гледаш во компјутер, но дизајнот ќе биде 100% исти. Сите ќе се одговори во рок од 1 работен ден. На следниот графикон е ETA НА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL на некои земји
Вашето средно внимание : цени, ние се продаваат во НЕ вклучуваат какви било даноци, ДДВ, царина или било скриени трошоци. Бидете сигурни дека на адреса ќе лево, од каде што стоката ќе биде предаден, е точно пред да се направи исплата. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење ., можете да не контактирате за ТРГОВИЈА со датотеки , или да ни оставите порака . Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од количината, превозот на владата, плаќање, итн. Нашите работни часови : Пекинг Време (GMT+8), 9 : 00-18 : 00
ПЛАЌАЊЕ ЗАЧУВАМ е единствениот начин на кој можеме да се прими плаќањето. Ако ПЕГЛААТ правилно, тие ќе бидат како geogourse како оригиналот!
* Ве молиме Имајте во предвид Пред Шопинг* Ако производот е бесплатен превозот од "Продавачот за испорака метод", што значи не може да се следи по парцела лево Кина . Стабилна капка спонзор ќе се види како нашиот партнер и секогаш најдобри цени за сите предмети.
Трговија на ГОЛЕМО & DROP ПРЕВОЗОТ на Големо се секогаш добредојдени. Како по aliexpress политика, има пријави се на купувачот одговорност како и тоа варира зависи од вашата земја. Ние сме подготвени да се ре-испраќате нови производи за замена, или враќање на целосен пари за вас, откако ќе ги потврдите проблемот заедно. Ние може да ви помогне да брод на стоките до каде што сакате.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Се Врзува Сет
Материјал:
Свила,Полиестер
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
One Size
Број На Модел На:
Врски
Тип На Објект:
Вратот Се Врзува Сет
Модел Бр.:
ENR1[SNT0007--SNT0106----CH-ST75002--CH-ST75084]
Шема:
Шарени, Plaid, Продава, Геометриски
боја:
Црна, Сина, Портокалова, Црвена, Жолта, Виолетова, Зелена
Ширина:
7.5cm, 10cm
функција 1:
Бизнис Вратот Врски
Карактеристика 2:
Cufflinks
функција 3:
handkerchief
карактеристика 4:
Мажите Вратот се Врзува Поставува
Карактеристика 5:
Машки Костуми Додатоци

Најдобри понуди