• Неодамнешно
  • -45 %
Моден жените појас arabesque шема вистински кожен појас кралската Цвеќиња златна тока Декоративни фармерки ремен за мажи

Моден жените појас arabesque шема вистински кожен појас кралската Цвеќиња златна тока Декоративни фармерки ремен за мажи

DEN 501.00
DEN 911.04

Количина на стоки
Тековен


.
Појас материјал : Два слоја вистинска кожа cowskin кожа . Ширина : 3.8 cm Боја : Црна / Сина боја / Црвен / Портокал / Браун . Должина : 105 CM / 115 СМ / 125 СМ. ( Појас, исто така, може да се прилагоди на големината ) / појас со завртки . Може да се отстрани завртки и замена на тока . Или, исто така, може да се прилагоди на должината на појас .

Други карактеристики

Појас Должина:
105cm, 115cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Тока Ширина:
6.1 CM
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Шаблон Тип:
Животните
Тока Должина:
9CM
Бренд Име:
Ла MaxPa
Број На Модел На:
жените појас

Најдобри понуди