• Неодамнешно
  • -45 %
Моден мажите појас черепот тока Шарени черепот на главата појас вистинска кожа панк рок кул скелет пиратски појас подарок за мажите

Моден мажите појас черепот тока Шарени черепот на главата појас вистинска кожа панк рок кул скелет пиратски појас подарок

DEN 574.00
DEN 1043.04

Количина на стоки
Тековен


Моден мажите појас черепот тока Шарени черепот на главата појас
вистинска кожа панк рок кул скелет пиратски појас подарок за мажите
.
Појас материјал : Два слоја вистинска кожа cowskin кожа . Ширина : 3.8 cm Боја : Црна / Сина боја / Црвен / Портокал / Браун . Должина : 105 CM / 115 СМ / 125 СМ. ( Појас, исто така, може да се прилагоди на големината ) / појас со завртки . Може да се отстрани завртки и замена на тока . Или, исто така, може да се прилагоди на должината на појас .

Други карактеристики

Појас Должина:
105cm, 115cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
черепот појас мажи
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
9.5 cm
Тока Должина:
6.6 cm
Стил:
Новина
Појаси Материјал:
Cowskin
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Ла MaxPa

Најдобри понуди