• Неодамнешно
  • -8 %
30 компјутери/многу , 4 cm рачно изработени сатен singed цвет за headband прибор за облека додатоци

30 компјутери/многу , 4 cm рачно изработени сатен singed цвет за headband прибор за облека додатоци

DEN 709.00
DEN 770.88

Количина на стоки
Тековен


1>.Материјал : sequin лак 2>.Големина : 5.5 cm 3>.Бои : како слика 4>. moq се 30 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодариме
Ние ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!
Пл забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја за да стигнат до 30 компјутери?
Да , тоа е на располагање , ви благодариме.
2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?
Да,тоа е бесплатен превозот
Pls имајте на ум дека како што е подолу :
1. На e Packet пост се откажете зелен канал ,и на патеката информациите кои ќе ги ажурира, полека, околу 10 48 дена да стигнат до САД . Така pls имајте на ум пред да го стави на ред .
2 . Или , можете да изберете локација за подигнување на превозот . Други , цел вкупен износ од околу $120.00 може да бесплатен превозот во САД , ви БЛАГОДАРИМЕ .
3. Ако сте примиле пакетот , се имате било какви проблеми, pls контакт со мене, прво , воопшто не се отвори спорот , кои ќе имаат лош ефект на продавачот продавница , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа , ви благодариме .
ДРУГИ ОБЈЕКТИ :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
Материјал:
Полиестер
боја:
како бои
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
4 cm
MOQ:
30 компјутери/многу
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
Стил:
Headwear
превозот:
10--48 дена од ePacket
Материјал:
Сатенски

Најдобри понуди