• Неодамнешно
  • -27 %
Жените Мода Headband Широк Јазол Hairband Солидна Hairband Девојки Коса Hairband Коса Обрачот

Жените Мода Headband Широк Јазол Hairband Солидна Hairband Девојки Коса Hairband Коса Обрачот

DEN 84.00
DEN 115.20

Количина на стоки
Тековен


Реден Број : WH-143 Материјал : Ткаенина,chiffon,памук мешавини Големина : бендот ширина е 2,2 см Пакет : 1piece/opp вреќа за Испорака : бесплатна цена Бои : 5 различни бои на располагање.
Dears,ние ќе ги провери вашата нарачка многу внимателно,и бидете сигурни на објекти во најдобар квалитет пред превозот. О : доколку сакате да го видите на испорака на информации,pls изберете Кина пост воздух mail или Epacket или Aliexpress Стандард Превозот,сите тие имаат патеката број,можете да ги пратите онлајн. Б : Цел >= $9 Брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet,тоа е песна број. Oder Кога ќе добиете предмети,pls ја напушти 5 ѕвезди повратни информации ако ви се допаѓа нив.ви благодариме !!! Pls контакт со нас, ако не ви се допаѓа или имате било какви прашања со предмети,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа. Благодарение Alls!!! Купување На Процесот :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Xue&Fei
Материјал:
Chiffon,Spandex,Памук Мешавини,Полиестер
Број На Модел На:
WH-143
Тип:
Hairbands
Големина:
band is 2.2cm
Тежина:
31 g
боја:
5 бои
Материјал:
памук мешавини,spandex,chiffon
Пакет:
1piece/opp вреќа
превозот:
слободни
Употреба:
жените hairband
дизајн:
жените коса додатоци
квалитет:
100% рачно изработени,со врвен квалитет
Тренди:
2018 Мода

Најдобри понуди