• Неодамнешно
  • -1 %
Моден Зимски Жените Ракавици Кадифен Faux Крзно Плетење Волнени Се Задржи Топло Краток Mitten Fingerless Дама Девојка Половина Прст Ракавица F

Моден Зимски Жените Ракавици Кадифен Faux Крзно Плетење Волнени Се Задржи Топло Краток Mitten Fingerless Дама Девојка

DEN 72.00
DEN 72.48

Количина на стоки
Тековен

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. да 18 : 00часот. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина).Моден Зимски Жените Ракавици Кадифен Faux Крзно Плетење Волнени Се Задржи Топло Краток Mitten Fingerless Дама Девојка Половина Прст Ракавица F
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет !
Стил : Мода
Материјал : Faux Крзно,Волна
Пол : Жените
Должина : 14cm
Количина : 1 Пар
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.
Ве молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење . Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. (GMT+8) од понеделник до сабота . Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
1 Пар x Ракавици
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Други карактеристики

Материјал:
Волна,Крзно
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Swokii
Број На Модел На:
118599
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници

Најдобри понуди