• Неодамнешно
  • -45 %
Машка мода појас круг тока ацтеките сонцето календар шема cowskin кожа Маите ацтеките личност подарок ремен за мажи

Машка мода појас круг тока ацтеките сонцето календар шема cowskin кожа Маите ацтеките личност подарок ремен за мажи

DEN 583.00
DEN 1059.84

Количина на стоки
Тековен


Машка мода појас круг тока ацтеките сонцето календар шема
cowskin кожа Маите ацтеките личност подарок ремен за мажи
.
Појас материјал : Два слоја вистинска кожа cowskin кожа . Ширина : 3.8 cm Боја : Црна / Сина боја / Црвен / Портокал / Браун . Должина : 105 CM / 115 СМ / 125 СМ. ( Појас, исто така, може да се прилагоди на големината ) / појас со завртки . Може да се отстрани завртки и замена на тока . Или, исто така, може да се прилагоди на должината на појас .

Други карактеристики

Појас Должина:
105cm, 115cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Број На Модел На:
cowhide појас
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тока Должина:
8cm
Тока Ширина:
8cm
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Бренд Име:
Ла MaxPa

Најдобри понуди