• Неодамнешно
  • -20 %
Унисекс Свилен Durag не doo du партал Долга Опашка Headwrap Bandana Капи Мажи Жени Headband

Унисекс Свилен Durag не doo du партал Долга Опашка Headwrap Bandana Капи Мажи Жени Headband

DEN 100.00
DEN 125.28

Количина на стоки
Тековен


Унисекс Свилен Durag не doo du партал Долга Опашка Headwrap Bandana Капи Мажи Жени Headband
Материјал :
Свила
Големина на :
една големина одговара на повеќето возрасни
Бои :
11 бои (како фото)
Сезона :
Пролет лето есен и зима
Пакување :
OPP вреќа
Висок квалитет на ткаенини што се свилен мека и удобна. Целосна глава покритие за ракот на пациентите, chemo и жените со алопеција или губење на косата. Лесно и софистицирани. Лизга тоа и дека се подготвени да си одат! Нема врзување потребно. Скриени еластична во грб овозможува усогласување и безбедна одговара. Се носат на кавга во грб или на страна за уште еден поглед
Напомена :
1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2. Ве молиме овозможи мала разлика поради прирачник мерка, над димензии се за повикување само.
Купувачите мора читање
1. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 7-15 дена да пристигнат.
2. Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно. Ако какво било сомневање, ве молиме контактирајте со нас.
3. Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
4. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тип:
Bandanas
Број На Модел На:
TJM-05A
Одделот За Името:
Возрасни

Најдобри понуди