• Неодамнешно
  • -24 %
злато jaguar mens ремени луксузни 2018 дизајнер рака висок квалитет влакна кожа автоматско тока висок квалитет вистински кожен појас

злато jaguar mens ремени луксузни 2018 дизајнер рака висок квалитет влакна кожа автоматско тока висок квалитет вистински

DEN 218.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Cowskin вистинска кожа вистинска кожа Тока големина : 4.cm 8cm Појас ширина : 3.5 см Тока боја : сребрена Појас боја : Црна Стил : Мода,формално,новина,секојдневен,бизнис Превозот : e-Пакет или Кина, воздухот пост

Други карактеристики

Појас Должина:
110cm 31to33 Incn, 115cm 33to35 Incn, 120cm 35to37 Incn, 125cm 37to40 Incn, 130cm 41to44 Incn
Појаси Материјал:
СТП,Cowskin
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Појас
Тока Ширина:
4cm
Бренд Име:
Kenty Ајкула
Појас Ширина:
3.5 см
Одделот За Името:
Возрасни
Тока Должина:
8cm
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Појаси

Најдобри понуди