• Неодамнешно
Девојки Bowknot Headbands со Дијаманти Коса Додатоци Новороденче Еластична Коса бенд Мода Headwearfor Девојки и Момчиња W024

Девојки Bowknot Headbands со Дијаманти Коса Додатоци Новороденче Еластична Коса бенд Мода Headwearfor Девојки и Момчиња

DEN 48.00

Количина на стоки
Тековен


1.Ако треба да се купат многу производи или одберете превозот (EMS, DHL, UPS-от), ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде најниска цена. 2.Продавницата се занимава : (1) : земи $2 купони, (2) : $1off по $15; $4 исклучување по $59; $7 исклучување по $ 99 .. кликнете тука за повеќе нови предмети : 3.Headband постои одредена возрасна граница, може да се купи според личните желби. Нашата продавница поддржува обичај големини и бои headdress. 4.Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи., но, ве молам, разберете ограничувањата на фотографија (постојат некои разлики во боја), да преовладуваат во вид. 5. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да се даде повратна информација или спор, контактирајте со нас веднаш, така што имаме можност да го реши овој проблем за вас. Многу должен! Ве молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големини). Сите нарачки ќе бидат обработени во рамките на 2-5 работни дена. Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе направиме се во наша моќ да ја постигнат таа цел!! Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продавачот Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања. Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се сите добредојдени! Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции! Секое Барање, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа најмногу.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
Бренд Име:
TWDVS
Број На Модел На:
W024
Пакетот Вклучува:
20pieces различни бои headbands
Материјал:
Мека памучна крпа со малку Spandex
Повод:
Бебе туш роденден на семејството фото
Големина:
Head circumference
Мек материјал! Прекрасен дизајн! Многу br:
бебе headbands

Најдобри понуди