• Неодамнешно
  • -5 %
LaMaxPa Жените Зима Украл Plaid Марами Tippet Обвива Благородна Дами Шамија Жените Мека Класичен Neckerchief Shawls Femme Echarpe

LaMaxPa Жените Зима Украл Plaid Марами Tippet Обвива Благородна Дами Шамија Жените Мека Класичен Neckerchief Shawls Femme

DEN 269.00
DEN 283.20

Количина на стоки
Тековен

Жените Зима Украл Plaid Марами Tippet Обвива Благородна Дами Шамија Жените Мека Класичен Neckerchief Shawls Femme Echarpe Нашата Фабрика Продажба Директно
Висок Квалитет на Најевтиниот Цена волна акрилик Марами За Жените/Дами

Други карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
Ла MaxPa
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Волна,Акрилик
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
wj108
Тип На Објект:
Марами
Материјал:
Акрилик
Големина:
65*200cm
Пакување:
1piece по торба
боја:
6colors
Тежина:
160g прибл
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен/Зима
дизајн:
plaid дизајн
Функција:
Имајте пријатна и мода

Најдобри понуди