• Неодамнешно
Моден Појас долго стил заврзана половината Појас За Жените Панк ceinture femme Висок квалитет на супер - влакна обврзувачки појас жени

Моден Појас долго стил заврзана половината Појас За Жените Панк ceinture femme Висок квалитет на супер - влакна обврзувачки

DEN 316.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
smt
Тока Должина:
3cm
Појас Ширина:
6cm
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
Silmaril
Појаси Материјал:
Метал
Тока Ширина:
2cm

Најдобри понуди