• Неодамнешно
  • -20 %
BalleenShiny Бебе Шарени Трендафил Цвеќе Headband Прекрасна Круна Деца Девојки Роденден Подарок Деца Headwear Флорални Коса Додатоци

BalleenShiny Бебе Шарени Трендафил Цвеќе Headband Прекрасна Круна Деца Девојки Роденден Подарок Деца Headwear Флорални

DEN 80.00
DEN 100.32

Количина на стоки
Тековен


барел барел
Опис>>>
1. Големина : Круната 7*7.62 cm
2. Материјал : Крпа
3. Боја : Како на сликата
4. Количина : 1 компјутер
1.Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
2.Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
3.Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Добредојдовте на нашата компанија ,повторно, со нетрпение да го прави повеќе бизнис со вас...

Други карактеристики

Бренд Име:
BalleenShiny
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Акрилик
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Платно
Број На Модел На:
KD5258-5263
Одделот За Името:
Бебето
200000043:
581
Карактеристики:
Топла Продажба,Нов Стил

Најдобри понуди