• Неодамнешно
  • -25 %
2.6 Инчи Висок квалитет Убави Девојки Лак Вратоврска Губење на Клипот и Солидна Grosgrain Лента Поклон-јазол Шноли за Коса Додатоци 20pcs/многу

2.6 Инчи Висок квалитет Убави Девојки Лак Вратоврска Губење на Клипот и Солидна Grosgrain Лента Поклон-јазол Шноли за

DEN 535.00
DEN 712.80

Количина на стоки
Тековен

2.75 Инчи Ветерници лак hairpin Grosgrain Лента Завиткани Косата Клипови за Девојки ББ Клип Деца Безбедност Коса Додатоци 20pcs/многу
Лак Големина : рунда 2,7 инчи
К о л о рс : R andom (може да се избере бои, само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.)
Количина : 20pcs/многу
Ви благодариме за шопинг!
Плаќање 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на ставањето на вашите цел 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност обвинети од нивната земја на Превозот и да го предадете 1. Предмети нормално ќе се despatched во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти 2. Ве молиме бидете сигурни дека Бродот-Да се обратам за внесување во текот на исходот е точно. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси Наплата Размена на Само 1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот 2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети Повратни информации 1. Ако се е во ред, ве молиме да дадете 4-5 ѕвезди повратни информации 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
bl181
Бренд Име:
Seeyoo
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
боја:
Повеќе
Повод:
Подарок, Деца декорирани
Стил:
Прекрасна
Производен Метод:
Рачно изработени
Пакет:
Opp Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
дизајн:
Цвет
Категории:
Косата круг, Косата клипови
Материјал:
легури, Grosgrain Лента
Пол:
Девојки

Најдобри понуди